KinderGarten  > Bilingválne škôlky

Bilingválne škôlky

Víziou a hlavným poslaním bilingválnych škôlok pod značkou Kindergarten nie sú len spokojné detičky a ich rodičia, ale taktiež spokojní učitelia so zodpovedným a láskavým prístupom. Ponúkame kvalitné služby pri dodržaní všetkých legislatívnych predpisov, efektívny spôsob vzdelávania detí a vždy niečo naviac. Preto je našim cieľom neustála inovácia a hľadanie nových podnetov. Výučba je postavená na značke a skúsenostiach KinderGarten v Čechách, kde sú škôlky KinderGarten zapojené okrem iného do projektov spolupráce s Centrem nadání a dětskou Mensou. Vzdelávacím zámerom našej škôlky je navodenie cudzojazyčného prostredia, ktoré Vaše dieťatko začne veľmi skoro vnímať ako prostredie jemu prirodzené. Vzdelávací program je určený a prispôsobovaný detičkám všetkých národností vo veku od 2,5 roka do 6 rokov. Vychádzame z faktu, že včasná jazyková príprava dieťaťa je najlepšou investíciou pre budúcnosť a zároveň efektívnejšou i finančne menej náročnou ako neskoršie jazykové kurzy či ročné pobyty v zahraničí.