KinderGarten  > Detské centrum Vrakuňáčik

Detské centrum Vrakuňáčik

Vážení rodičia,

1. apríla 2015 sme pre vás a vaše deti otvorili slovensko-anglickú súkromnú materskú škôlku pod názvom Detské centrum Vrakuňáčik.

Pre vaše ratolesti sme zrekonštruovali priestory rozľahlého rodinného domu v tichej časti Vrakune tak, aby úpravami a vybavenosťou spĺňali všetky potreby predškolského vzdelávania.

K centru patrí veľká záhrada s košatou hruškou, ktorá bude v lete detičky chrániť pred slniečkom a na jeseň ich pobaví hrabaním lístia. Na záhrade máme pre deti pripravené vlastné pieskovisko a na jar prekvapíme vlastnou hojdačkou a šmykľavkou. K centru patrí aj predný vydláždený dvor, kde sa môžu detičky vyšantiť na bicyklíkoch. Vrakuňa však ponúka veľa možností na krásne prechádzky v každom ročnom období a toto chceme v plnej využiť.

Vrakuňáčik ponúka kvalitné služby na vysokej úrovni a predovšetkým individuálny prístup ku každému žiačikovi, ktorý je umožnený práve vďaka menšiemu počtu detí na jedného učiteľa (max. 8-10 detí).

www.vrakunacik.sk

Mgr. Erika Fuseková, riaditeľka detského centra